Grafika

Aktualności RSS

Brytyjskie media: Premier planuje czystkę i polityczną kontrofensywę
Według doniesień brytyjskich mediów premier Boris Johnson będzie próbował ratować swoje stanowisko po skandalu z..
Zabójstwo w Wawrze i nowe fakty. Fortuna na koncie
Policjanci zatrzymali 17-letniego wnuka mężczyzny, którego ciało odnaleziono w czwartek w domu przy ul. Trawiastej w..
Wizyta lidera PiS w rocznicę śmierci Jadwigi Kaczyńskiej. Transmisję pokaże TVP
Wizyta Jarosława Kaczyńskiego w miejscu urodzenia jego matki, Jadwigi Kaczyńskiej, ma mieć charakter prywatny. Jak się..

Gotowe strony WWW z CMS

System mySiteCMS, to gotowe strony internetowe z intuicyjnym panelem administracyjnym do zarządzania informacjami na stronie i zintegrowanymi kilkunastoma szablonami graficznymi do wyboru. Możliwość instalacji na wybranym hostingu.

Ściągnij gotową stronę WWW z CMS za darmo i zainstaluj na wybranym serwerze! Przekonaj się jak proste i przejrzyste może być utworzenie i zarządzanie stroną internetową. Uruchomienie strony internetowej mySiteCMS trwa jedynie parę minut. Wystarczy załadować pobraną stronę na serwer i uruchomić instalację, podczas której zakładana jest baza danych strony i konto administratora do panelu CMS. Od razu możesz zalogować się do panelu CMS, wybrać dla strony layout, stworzyć menu i wprowadzić informacje na stronę. Przetestuj za darmo!

Jeżeli szukasz prostej i czytelnej strony WWW, masz szansę bezpłatnie przekonać się, że strona mySiteCMS z panelem CMS spełni Twoje oczekiwania. Zalety mySiteCMS: tania strona WWW dostępna do pobrania bezpłatnie, łatwa instalacja i przejrzysta obsługa, możliwość uruchomienia na dowolnym hostingu, kilkanaście gotowych szablonów graficznych, możliwość dodania własnego zdjęcia do górnej grafiki strony.

Frazy: gotowe strony internetowe, tania strona z cms, tanie strony internetowe, strona z cms, tanie strony www

Artykuły w kategorii: Strony internetowe

Mniej lub bardziej ciekawe strony internetowe


Poszukując wpisu w sieci WWW można natrafić na naprawdę przeróżne portale internetowe. Każda z nich posiada mniej lub bardziej przydatne artykuły a..
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem